Warsztaty rozwoju osobistego dla gospodyń domowych.

Pogodzenie obowiązków gospodyni domowej z kariera zawodową wymaga nie lada koncentracji. Trzeba skupić swoja uwagę nie tylko na obowiązkach zawodowych, ale też na dzieciach. Jak to zrobić, gdy doba ma tylko 24 godziny? Specjalnie dla wszystkich zapracowanych, polskich kobiet w wielu polskich miastach stworzono warsztaty rozwoju osobistego. Są one świetnym rozwiązaniem dla wszystkich Pań, które chciałyby:

  • nauczyć się umiejętnie łączyć obowiązki matki z karierą zawodową
  • poznać inne kobiety, z którymi będzie można wymieniać doświadczenia
  • przeżyć niezapomnianą przygodę
  • skorzystać z porad wykwalifikowanych specjalistów w swojej dziedzinie
  • odkryć siebie od nowa
  • nabrać odwagi w temacie zakładania własnego biznesu od podstaw
  • nauczyć się dzielić uwagę między domem, a środowiskiem wykonywanej pracy

Warsztaty organizowane są w wąskich grupach, w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Dzięki temu większość zapracowanych Pań ma czas i energię, by stawić się na zajęciach. Spotkania trwają około 1,5 godziny. Na warsztaty przychodzi się zazwyczaj dwa razy w tygodniu, ale na szczególne życzenie osób uczęszczających coachowie są w stanie ustalać jeden dodatkowy termin.

Gospodyni nie znaczy kuchta!

Młode dziewczyny oraz dojrzałe kobiety, poprzez uczęszczanie na warsztaty rozwoju osobistego uczą się powolnego wychodzenia ze skorupy, w którą na siłę wepchnął je patriarchat oraz dominacja mężczyzn w świecie. Trenerzy rozwojowi pokazują, że można w dzisiejszym czasie być zarówno sprawną i kreatywną gospodynią domową, jak i wykwalifikowaną pracownicą korporacji lub własnej firmy. Jeśli wychowujesz dzieci, nie jesteś skazana na całkowitą izolację od swoich osobistych planów oraz marzeń! Tylko od Twojej woli i pomysłowości zależy to, w jaki sposób pogodzisz wszystkie swoje zalety i wady. Nikt nie wymaga od Ciebie tego, byś była matką idealną. Masz prawo mieć swój gorszy dzień, a dziecko, im bardziej będzie rosło, tym bardziej powinno zrozumieć, że masz czas także dla siebie, nie licząc oczywiście czasu poświęcanego na pracę.

Nauka asertywności w domu.

Okazuje się, że asertywność to cecha przydająca się nie tylko podczas pełnienia obowiązków zawodowych, ale także w życiu prywatnym. Na warsztatach rozwoju osobistego dowiedzieć się można, jakie zabiegi należy stosować, by domownicy nie weszli nam na głowę. Twój facet musi po prostu wiedzieć, że prawdziwy mężczyzna w domu to nie facet walący twardo pięścią w stół, ale przede wszystkim partner – tak i do rozmowy, jak i do życia. Po zakończonym warsztacie można poczuć się tak, jakby doszły nam zupełnie nowe siły do działania! Zdarzało się już nie raz, że wiele dziewczyn po skończonych warsztatach decydowało się odejść od dotychczasowych partnerów, ponieważ ci w ogóle ich nie szanowali, przerzucając odpowiedzialność za związek wyłącznie na jedną, kobiecą stronę. Setki kobiet w naszym kraju tkwią właśnie w takim zniewoleniu. Na szczęście, dzięki warsztatom, coraz szerzej otwierają oczy i decydują się brać sprawy w swoje ręce. Niezależności nie da się zamienić na żadne pieniądze!

Więcej szczegółów znajdziesz na: http://mental-power.pl/warsztaty-rozwoju-osobistego/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kursy i szkolenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.